Львівська область Сколівський район, смт. Славське, вул. І.Франка, 77
+38 (067) 314-11-10
zatyshok.office@gmail.com
Правила проживання

Ми раді вітати Вас в готельно-відпочиноковому комплексі «Карпатський Затишок».

Ви для нас – бажаний гість, і ми постараємося зробити все, щоб Ваше перебування в нашому комплексі було приємним.

 

Дані правила регламентують проживання Гостей у відпочинковому комплексі «Карпатський Затишок», далі Комплекс, і є обов’язковими для виконання. Розміщення Гостя в комплексі здійснюється за пред’явленням гостем документа, що підтверджує його особу та 100% оплати вартості проживання Гостя або групи гостей за весь період проживання. Оплачуючи послуги, Гість погоджується з даними правилами і зобов’язується їх виконувати.

Час заїзду – з 13:00, час виїзду – до 11:00.

Всі питання, пов’язані з проживанням та перебуванням Гостей на території комплексу мають бути адресовані Адміністратору комплексу. Контактний телефон адміністратора вказано на стійці рецепції Комплексу.

При проживанні в Комплексі Гостям доступні наступні приміщення загального користування: фойє, кафе, сауна, конференц-зал (за запитом).  Кафе працює згідно з розкладом, вивішеного на дверях кафе та інформаційному стенді Комплексу. Харчування, що входить у вартість проживання (сніданок, вечеря) відбувається виключно в години роботи кафе, згідно з розкладом, вказаним на інформаційному стенді.

Гостям не дозволяється заходити на кухню. У разі виникнення питань слід звернутися до адміністратора або бармена.

У внутрішніх приміщеннях комплексу суворо заборонено куріння. Для цього існують спеціально відведені місця на території комплексу. На території комплексу і в номерах суворо забороняється використання власних електронагрівальних приладів (електрочайники, електрокип’ятильники, обігрівачі). Є можливість обслуговування по меню на вулиці та в номерах, додатково оплачується 10% від вартості рахунка. Виносити посуд з кафе можна тільки з дозволу бармена. Зберігати швидкопсувні продукти харчування в номерах Комплексу заборонено.

Під час відсутності Гостей в номерах та котеджах вікна та балконні двері повинні бути закриті. Освітлювальні прилади вимкнені. Постільні приналежності й інше майно комплексу знаходиться в номерах (ковдри, подушки, пледи, рушники та ін.) Заборонено виносити їх з номера. Гості несуть відповідальність за збереження майна наданого Комплексом Гостям для особистого користування. У разі псування або втрати майна комплексу з вини Гостя вартість майна підлягає компенсації Гостем згідно з внутрішнім прейскурантом Комплексу.

Адміністрація комплексу не несе відповідальність за особисті речі Гостей, залишені в приміщеннях загального користування.

Гості зобов’язані поважати особистий простір інших гостей і працівників комплексу. Після 23:00 дотримуватись загально прийнятих норм, а саме після двадцять третьої та до восьмої години забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. Виключення можливе при повній оренді Комплексу. У разі порушення правил Гостем або групою Гостей, за рішенням адміністрації, порушник підлягає виселенню з Комплексу. Оплата, внесена за проживання Гостя в комплексі, не повертається.

У зв’язку з тим, що Комплекс знаходиться у високогірній місцевості, можливі перебої постачання електрикою і доступом в інтернет з незалежних від Комплексу причин (погодні умови, аварії несучих мереж тощо). Персонал комплексу робить все від нього залежне, щоб дані перебої були зведені до мінімуму. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за псування електропобутових приладів та електронної техніки які відбулася в результаті коливань напруги в електричній мережі та / або перебоїв в електропостачанні відбулися з незалежних від Комплексу причин.

Адміністрація Комплексу не надає транспортні послуги та не організовує екскурсії в тому чи іншому вигляді. Адміністрація Комплексу може порекомендувати контакти перевізників та допомогти в організації трансферу та  організації дозвілля, але не несе ніякої відповідальності за дії перевізників чи організаторів екскурсій.