Львівська область Сколівський район, смт. Славське, вул. І.Франка, 77
+38 (067) 314-11-10
zatyshok.office@gmail.com
Конференц-сервіс

Конференц-зал 

Конференція в «Карпатському затишку» – це унікальна можливість поєднати приємне з корисним. Організація і проведення ділової зустрічі на природі – відмінний шанс перетворити буденний захід в оригінальну подію. У нашому комплексі є всі можливості для проведення корпоративного заходу. Тут Ви можете організувати конференції, семінари, ділові зустрічі та презентації.

Конференц-зал полощею 73 кв.м. розрахований на 76 сидячих місць (у форматі ‘аудиторія – лектор’);
40 сидячих місць (у форматі ‘за столами’);
Оснащення залу: міні-кухня, плазмова панель, екран, фліпчарт, акустика, кондиціонер.
Покриття підлоги – ламінат.

Додатково для своїх гостей пропонуємо:

  • Кава-брейки, канапе, тістечка, фуршети,
  • екскурсійні програми,
  • трансфер.

Банкетний-зал 

Світлий і просторий конференц-зал легко трансформується в банкетний зал вмістимістю до 50 чол. Свято – це можливість відпочити, відволіктися від проблем, повеселитися в колі близьких. Отримайте справжнє задоволення від чудово проведеного банкету в Карпатах!
Банкетний зал в Карпатському Затишку з радістю відкриває свої двері для весільних святкувань, днів народжень, корпоративів та ювілеїв! Подалі від міського шуму і кам’яних стін ресторанів Ви поринете в прекрасну атмосферу затишку і комфорту.
Меню для банкету складається індивідуально.

Зал для занять 

Зал можна використовувати для різноманітних заходів. Меблі розставляються в залежності від типу і кількості присутніх. Можливо зовсім звільнити зал від меблів, наприклад для занять з йоги, спортивних тренувань, дискотеки або використовувати як дитячу ігрову кімнату.

Корпоративні заходи на природі 

Територія Карпатського Затишку облаштована для цінителів здорового способу життя. Ми об’єднуємо людей, що прагнуть до активного відпочинку та задоволення від занять спортом.
Оренда спортивних майданчиків для тімбілдінга, корпоративний спорт, корпоративні заходи, корпоративні свята. Футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс та настільний теніс. Відповідне місце для проведення тренування вашої команди. Кожен день наповнений і яскравий. Перестаньте відкладати своє життя на завтра. Ми запрошуємо Вас почати сьогодні з нами.